Sprawdź dlaczego warto zainwestować na Półwyspie

Utworzono: 2015-01-04

HZDK Grupa Inwestycyjna zachęca do zakupu działki inwestycyjnej w Gnieżdżewie w wojewódzwie Pomorskim.

Nieruchomości usytuowane nad morzem to doskonała inwestycja, która pozwala na niezwykle atrakcyjne lokowanie kapitału.

Nadbałtyckie nieruchomości to kwintesencja prestiżu, wyjątkowego stylu i luksusu, z którego teraz masz szansę skorzystać. Domy oraz działki w województwie pomorskim są wyjątkową inwestycją, która przyniesie gwarantowane zyski. Można je traktować jako wysokooprocentowaną lokatę kapitału lub kupić odpowiedni obiekt pod wynajem bądź na sprzedaż. Nadbałtyckie nieruchomości wciąż pozwalają realizować fantastyczne okazje inwestycyjne, przynoszące realny zysk.

Oferujemy do sprzedaży działkę w Gnieżdżewie, która znajduje się przy trasie Puck – Władysławowo. Inwestycja składa się z 9 sąsiadujących ze sobą działek wraz z drogami wewnętrzymi o łącznej powierzchni 15 397 m2.

Działka jest atrakcyjnie położona, z widokiem na zatokę Pucką. Znajduje się przy drodze gminnej, w której znajduje się prąd, woda, telefon, kanalizacja.
W pobliżu znajduje się tor szutrowy ze szkołą jazdy sportowej - ok. 100m, ścieżka rowerowa Swarzewo – Krokowa - ok. 10 m, staw na cele rekreacyjno - sportowe z plażą.

Bliskości drogi numer 216 między Puckiem, a Władysławowem sprawia, że ułatwiony jest dojazd nad morze jak również do Trójmiasta. Dworzec PKP oddalony jest zaledwie o 50 metrów. Do Władysławowa pojedziemy zaledwie 9 minut samochodem, a do Pucka - 7 minut. Niecałe 600 metrów dzieli działkę od zatoki Puckiej. A Swarzewo 2 km – przystań, w której można wynająć łódkę.

Dlaczego warto zainwestować na Półwyspie?

Bliskość Trójmiasta – sama podróż tramwajem wodnym do Gdańska, Gdyni czy Sopotu będzie już nie lada atrakcją, a wybór kolejnych, czekających na miejscu form rozrywki zadowoli najbardziej wymagających turystów. Warto również odkryć okoliczne miejscowości, takie jak np. Wejherowo, które mają wiele do zaoferowania nie tylko najmłodszym, a podróżować do nich można, omijając główne trasy.
Dostęp do morza i zatoki – tylko tutaj możemy podziwiać dwa morza. Z jednej strony Morze Bałtyckie, a zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej płytka i ciepła Zatoka Pucka (zwana Małym Morzem) tworząca idealne warunki do wodnej rekreacji.

Piękne plaże – w niektórych miejscach mają nawet kilkadziesiąt metrów szerokości. Plaża we Władysławowie nagrodzona została w tym roku Błękitną Flagą – jako jednej z kilku najczystszych plaż nad Bałtykiem. Błękitna Flaga w Polsce to wyróżnienie nadawane kąpieliskom, które spełniają najwyższe standardy w kilku kategoriach, m.in. czystości wody i bezpieczeństwa

Niesamowite krajobrazy – 34 km długości, szerokość od 300 m u nasady, poprzez 150 m w najwęższym miejscu i około 3 km na cyplu – taki właśnie jest Półwysep Helski, który w rankingu The World Geography znalazł się w czołówce najbardziej zdumiewających półwyspów na świecie. Teren ten stanowi część Parku Narodowego, pełen urokliwych krajobrazów od pięknych plaż szerokich plaż po wysokie i strome klify. Ich piękno podziwiać można z lądu, wody, wieży widokowej, a nawet podczas lotów widokowych.

Historia i kultura – samo powstanie Helu niesie ze sobą wiele zagadek i ciekawych historii, a nawet legend. Historia pozostawiła wiele śladów, udostępnionych dziś w postaci militarnego szlaku. Półwysep to w dalszym ciągu połączenie niesamowitej kaszubskiej i rybackiej kultury. To pod koniec czerwca zobaczyć tu można spektakularną morską pielgrzymkę rybaków, a na podwórkach, już coraz rzadziej, ale wciąż można spotkać rozwinięte sieci po porannych połowach.

Atrakcje dla dzieci – porty, przystanie, latarnie morskie, ocean park, unikalna osada łowców fok, parki wodne, a dla starszych dzieci szlak fortyfikacji.

Wodne atrakcje – Między Władysławowem a Chałupami jest zlokalizowane są ośrodki, gdzie ściągają tu głównie amatorzy desek surfingowych, żaglówek, skuterów wodnych … Są to atrakcje nie tylko dla prawdziwych „wilków morskich” na otwartym morzu, jak i dla amatorów żagli czy windusurfingu, aż do rodzinnych wypraw łodziami czy rowerkami wodnymi.

Aktywne wakacje – poza atrakcjami wodnymi turystyka aktywna to najsilniejsza strona Kaszub Północnych, świetna sieć ścieżek rowerowych z najpopularniejszą trasą wzdłuż Zatoki aż do samego Helu.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!