Specjalizujemy się w zakupie mieszkań zadłużonych

Utworzono: 2015-04-21

Kupno domu czy mieszkania to ogromny wydatek. Warto zatem rzetelnie sprawdzić status prawny nieruchomości. 

Sprawdź stan prawny mieszkania

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące nieruchomości, znajdują się w jej księdze wieczystej. Zapisy w niej zawarte zawierają kluczowe informacje - o obciążeniach hipotecznych nieruchomości, wskazują kto jest jej właścicielem oraz inne osoby posiadające względem niej prawa, a także dane o uprawnieniach osób trzecich.

Nie wszystkie mieszkania posiadają księgę wieczystą – tak jest w przypadku lokali spółdzielczych. Klienci często są także zaskoczeni innymi obciążeniami – na przykład z tytułu opłat eksploatacyjnych.

Przekaż sprawę specjalistom – pomogą w finalizacji transakcji

Dla nieobytego w morzu zapisów prawnych zarówno zbywającego, jak i nabywcy nieruchomości, najpewniejszą drogą do finalizacji transakcji, jest oddanie sprawy specjalistom. 

HZDK - zajmujemy się kupnem zadłużonych nieruchomości. Rzetelnie sprawdzamy stan ksiąg wieczystych, co potwierdza uzyskane przez nas informacje dotyczące mieszkania. Sprzedaj bezpiecznie mieszkanie zadłużone, specjaliści HZDK pomogą we wszystkich czynnościach prawnych z tym związanych. 

Zakup mieszkań zadłużonych to nasza specjalność, a wszelkie czynności z tym związane wykonujemy w sposób profesjonalny i godny zaufania. Tym samym dążymy do realizacji podstawowego celu, jakim jest finalizacja transakcji kupna-sprzedaży. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!