Otrzymałeś w spadku zadłużone mieszkanie? Zgłoś się do nas – specjalizujemy się w zakupie takich nieruchomości

Utworzono: 2015-04-10

Większość nieruchomości dostępnych na rynku posiada zadłużenie w postaci kredytu hipotecznego zaciągniętego na ich zakup. Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Specjaliści od zadłużonych mieszkań

Spółka HZDK Grupa Inwestycyjna – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, specjalizuje się w transakcjach kupna-sprzedaży zadłużonych nieruchomości. 

Obecnie coraz więcej osób, z uwagi na trudności finansowe, decyduje się na sprzedaż mieszkań z kredytami hipotecznymi. Są to lokalne w starym budownictwie-wymagające remontu oraz nowo budowane, często w stanie deweloperskim. Sytuacja prawna tych nieruchomości jest najczęściej niejasna. Stąd nasza rola - pomagamy w sprawnym i profesjonalnym zgodnym z prawem, finalizowaniu transakcji. 

Zakup mieszkań zadłużonych jest naszą specjalnością. Pomagamy Klientom, którzy otrzymali takie mieszkanie w spadku, w szybkiej jego sprzedaży. 

Błyskawicznie, bo nawet w ciągu trzech dni, podejmujemy decyzję o zakupie zadłużonej nieruchomości, a całość finalizujemy w okresie tygodnia i zawsze płacimy gotówką. Istotne jest, iż interesuje nas każdy rodzaj nieruchomości – od mieszkań, poprzez lokale komercyjne, grunty, po budynki przemysłowe.

Sprzedaj bezpiecznie mieszkanie zadłużone – skorzystaj z naszej oferty finansowej, a pomożemy w uniknięciu licytacji komorniczej i przekażemy zastrzyk gotówki na nowy start w życie. Działamy profesjonalnie - remontujemy zadłużone mieszkania, regulujemy długi i finalnie odsprzedajemy nieruchomość lub przygotowujemy ją pod wynajem.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!